Spodek

Aleja Korfantego 35, 40-005 Katowice

Hala Widowiskowo-Sportowa SPODEK

Organizacja bardzo dużych imprez wymaga wyboru odpowiedniego miejsca. Katowicki Spodek pomieści aż 11 tysięcy osób. Odbywają się tam ważne wydarzenia kulturalne, a także rozrywkowe: koncerty czy zawody sportowe. Z chęci podejmujemy się organizacji cateringu na tak ogromną skalę. W Spodku odbywają się również wystawne gale i bankiety.

Wyślij zapytanie
Expo kraków

ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków

EXPO Kraków

edykowane różnorodnym wydarzeniom krakowskie centrum EXPO to doskonały wybór dla spotkań firmowych czy konferencji wraz z prezentacjami branżowymi. Cechuje je wielofunkcyjność i łatwość przygotowania imprez. Organizatorzy dbają o wysoki standard miejsca, my z chęcią zadbamy o najwyższą jakość oferty cateringowej.

EXPO Kraków to 13 000 m2 powierzchni, 2 hale oraz zespół sal seminaryjnych i pokojów spotkań. Centrum oferuje 700 miejsc parkingowych.

Wyślij zapytanie
Manghha

ul. Konopnickiej 26 30-302 Kraków

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha

Chcesz zaprosić swoich Gości do klimatycznego miejsca rodem z Bliskiego Wschodu? Wybierz Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Jego budynek znajduje się w centrum Krakowa nieopodal Wisły. Doskonale sprawdzi się nie tylko jako miejsce różnego rodzaju imprez okolicznościowych, ale będzie równie dobrym wyborem dla konferencji biznesowych i spotkań firmowych.

Miejsce pomieści nawet 100 osób. Posiada szereg udogodnień dla niepełnosprawnych, klimatyzację, 50 miejsc parkingowych, a także możliwość zaparkowania autokaru.

Wyślij zapytanie
Ice Kraków

ul. Konopnickiej 17 30-302 Kraków

ICE Kraków

W ścisłym centrum Krakowa znajduje się niezwykłe miejsce, gdzie odbywają się różnorodne konferencje, a także wydarzenia biznesowa oraz kulturalne. Mowa o Centrum Kongresowym ICE Kraków. Z budynku rozpościera się malowniczy widok na zielone tereny Krakowa, a samo wnętrze utrzymane jest w eleganckim, minimalistycznym stylu. Wybór Centrum Kongresowego ICE nie zawiedzie żadnego z Waszych Gości.

Centrum pomieści nawet 3200 osób.
Miejsce posiada szereg udogodnień dla niepełnosprawnych oraz klimatyzację.
Do dyspozycji jest parking podziemny na 326 samochodów.

Wyślij zapytanie
Sukiennice

Rynek Główny 1-3 30-001 Kraków

Sukiennice

Jeśli zależy Wam na niezwykle wyjątkowym miejscu Waszego wydarzenia, zapraszamy do Sukiennic! Ten okazały historycznie, położony w sercu Krakowa obiekt architektoniczny wspaniale uświetni wszelkie bankiety oraz konferencje. Gwarantujemy, że zorganizowany w takim miejscu event na długo zapisze się w pamięci Gości, a my z ogromną przyjemnością zadbamy o wyśmienity catering.

Sala przeznaczona na konferencję pomieści do 430 osób. Jest klimatyzowana i w pełni wyposażona w potrzebny do przeprowadzenia konferencji sprzęt.

Wyślij zapytanie
Kołka Wstążka Talerze Rzodkiewka

przygotowanych dań

zadowolonych gości

osób zgranej załogi

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus