O nas

O nas

Firma cateringowa art & events

W firmie Catering art & events najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy w pełni kompleksową usługę cateringową: od przyjęć koktajlowych, przez nowoczesne menu po imprezy piknikowe. Nasza rozbudowana oferta kulinarna sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Dokładamy wszelkich starań, by jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie, dlatego z chęcią doradzimy Państwu w kwestii odpowiedniego dla danego eventu menu, zajmiemy się sprawną obsługą Gości i dostarczymy niezapomnianych doznań kulinarnych.

Szaszłyki
Nasiona

Historia

15 lat doświadczenia

Nasze efektywne działania na terenie Krakowa, Katowic, Wrocławia oraz Warszawy poparte są długoletnim doświadczeniem na rynku. Catering art & events to 15 lat ciężkiej pracy zaangażowanego w każdy event zespołu pod czujnym okiem menedżera Konrada Krawczyka. Mimo długiego stażu wciąż się doskonalimy. Z zamknięciem każdego kolejnego wydarzenia jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia. Największą satysfakcję przynosi nam kolejny zakończony sukcesem i uznaniem Klienta projekt.

Historia
Kołka Wstążka Talerze Rzodkiewka

przygotowanych dań

zadowolonych gości

osób zgranej załogi

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus